

На все холодильные агенты, которые являются жидкостями низкого замерзания, государственные органы установили стандарты, строго соблюдающиеся. Стандарты бывают государственного и международного значения. У хладагентов не должны проявляться реакции при вступлении в содействие с металлом, сплавом или другим материалом. Не должны обладать взрывоопасностью и воспламенением при попадании в воздух или масло. А ещё, не иметь ядовитые свойства, действовать удушающе или раздражать слизистые оболочки в человеческом организме. Хладагенты не могут негативно действовать на окружающую среду. В их составе не разрешено нахождение веществ, способствующих разрушению озона или созданию парникового эффекта. Тем более, оказывающих влияние на озоновый слой или глобальное изменение климатических условий. Даже при попадании в окружающую среду, хладагенты должны быть безвредными.
Если атмосферное давление нормальное, то холодильный агент находится в газообразном состоянии. Герметично изолированные вещества под давлением приобретают жидкое состояние и так перебывают. В какой фазе находится хладагент, можно определить по давлению и температуре. Воздействуя высоким давлением – получаем жидкое состояние, а низким давлением – газовое. Сжимаясь, хладагент выделяет тепло, а расширяясь – холод.
В компрессоре нужно чтобы состояние хладагента было газообразное, дабы избежать гидравлических ударов и разрушений в компрессоре. Давление компрессора заставляет газ сжиматься и выделять теплоту. Дальше происходит поступление горячего газа к конденсатору. Где он, охлаждаясь, приходит в жидкое состояние.
[:ua]Холодильний агент (скорочено «холодоагент») — це робоча речовина, що має низьку температуру закипання. Ця речовина здійснює охолодження в установках абсорбційного і компресійного типу. Для холодильників абсорбційного типу використовують застосування водоаміачного розчину. Побутові холодильні прилади (БХП) компресійного типу працюють на різних марках холодоагенту. Термоелектричні холодильники не вимагають наявності холодоагенту. У них відбувається перетворення електричної енергії в теплову енергію під час переходу струму крізь напівпровідник. В цей час температура елементів всередині напівпровідника знижується, а зовні підвищується. Холодильників часто потрібно заправка холодоагентом.
На все холодильні агенти, які є рідинами низького замерзання, державні органи встановили стандарти, суворо дотримуватися. Стандарти бувають державного і міжнародного значення. У хладагентов не повинні проявлятися реакції при вступі в сприяння з металом, сплавом або іншим матеріалом. Чи не повинні володіти вибухонебезпекою і займанням при попаданні в повітря або масло. А ще, не мати отруйні властивості, діяти задушливо або дратувати слизові оболонки в людському організмі. Холодоагенти не можуть негативно діяти на навколишнє середовище. У їх складі не дозволено перебування речовин, що сприяють руйнуванню озону або створення парникового ефекту. Тим більше, що впливають на озоновий шар або глобальна зміна кліматичних умов. Навіть при попаданні в навколишнє середовище, холодоагенти повинні бути нешкідливими.
Якщо атмосферний тиск нормальний, то холодильний агент знаходиться в газоподібному стані. Герметично ізольовані речовини під тиском набувають рідкий стан і так перебувала. У якій фазі знаходиться холодоагент, можна визначити по тиску і температурі. Впливаючи високим тиском — отримуємо рідкий стан, а низьким тиском — газове. Стискаючись, холодоагент виділяє тепло, а розширюючись — холод.
В компресорі потрібно щоб стан холодоагенту було газоподібне, щоб уникнути гідравлічних ударів і руйнувань в компресорі. Тиск компресора змушує газ стискатися і виділяти теплоту. Далі відбувається надходження гарячого газу до конденсатору. Де він, охолоджуючись, приходить в рідкий стан.
Оставить комментарий