Етно-екскурсії-зелений та сільський туризм на березі Дніпра-незабутня подорож в колорит українських звичаїв

  Унікальна поїздка, яка дасть вам заряд бадьорості і познайомить з часткою історії. Чарівні місця на базі зеленого і сільського туризму, які возз’єднують в себе весь колорит української старовини і південної природи України.

На березі Дніпра, де розкинулися широкі простори української, а не зворушеної цивілізацією землі, розташувалися старовинні українські Хутори, зі звичайними для тих часів, турботами і яскравими розвагами.

  Ця екологічна Мекка, куди тягнуться потоки туристів і відпочиваючих за свіжими емоціями, за пізнанням свого коріння, за новими враженнями і зарядом позитивною енергією.

Багато, для того щоб відпочити саме тут планують поїздку за півроку.

Вітаю, сьогодні ви можете потрапити туди «разом з нами» — Терміново Зателефонуйте, забронюйте свою участь. Місць не багато. Не пропустіть свою удачу!

Програма захоплююча і колоритна:

По приїзду нас зустрічають з українською гостинністю, з хлібом і сіллю.

 

  Знайомство починається з головного хутора на центральній площі «Майдану», де з по кін віків зустрічали дорогих гостей і збиралися на поради.

Музей під відкритим небом і тир, де можна перевірити свою влучність у стрільбі з рогатини і пневматики. Так пройде залишок дня, а ввечері вас чекає народний театр.

Неподалік знаходиться Пасіка, де ви скуштуєте свіжого меду кілька сортів і відвідайте куточок фітотерапії. Вам стануть відомі секрети українських цілющих трав і напоять ароматним фіточай.

Кузня — це головне місце будь-якого хутора, а коваль завжди в пошані. І коні підкова, і знаряддя праці справить. Відчути себе в ролі кузня, спробувати свої сили зможе кожен бажаючий під керівництвом доброзичливо Кузня Вакули, який поділиться секретами майстерності своєї шановної професії.

Після знайомства з хутором саме час пообідати — приготовані на багатті домашні страви. Смачна їжа на свіжому повітрі і невеликий відпочинок на природі …

Можна покататися на гойдалках, покататися на конях, пограти у волейбол або, навіть, у футбол на незайманій цивілізацією природі. Фотографії вийдуть чудовими, а пам’ять про поїздку залишиться на довгі роки. Краса і широта навколишньої природи приводять у захват!

  Тут же можна купити сувеніри, підкова на щастя або виготовити глиняний горщик в місцевого гончара.

  Далі канатне містечко і дегустація ароматного чаю з цілющих трав в місцевого фітотерапевт.

Після обід: борщ з пампушками, печеня з м’ясом, овочі і компот.

Все місцеве, вирощене на теренах вільної України, без гербіцидів та іншої хімії.

Далі відпочинок: футбол, волейбол, ходьба на ходулях, гойдалки, сільські велосипеди, ступа і мітла Баби Яги, каруселі, Водний волейбол в басейні, прогулянки на човнах і конях.

Місцеві майстри та ремісники покажуть майстер-класи.

Емоцій через край!

А хто захоче ще, може повариться в котлі в чорта. «Справжнісінький чортик » чекає Вас у величезному казані на 6-8 чоловік. І буде стежте за вогнем, помішуючи кочергою розпечене вугілля. Цього ви ніколи не забудете!

Шлях додому буде легким і швидкими. Так пройдуть 3 чудових вихідних.

Телефонуйте прямо зараз !

Агентство цікавих маршрутів «Подорожуйте з нами Україною»

Контакти організатора: + 38 067 261 37 07, 050 828 21 91

План поїздок тут

Група в Facebook . Сторінка в Facebook

 

РЕКЛАМА

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*