[:ru]Манікюр vs екологія[:]

[:ru]манікюр гель лакомДедалі більше жінок дбає про екологічність власного побуту. Ми обираємо безпечну косметику, побутову хімію «без хімії», делікатні засоби для прання та екологічний транспорт, дбаємо про натуральність одягу, косметики та продуктів харчування. Тому під час візиту до салону краси нерідко виникає питання: чи не є шкідливим манікюр гель лаком?  Для досягнення естетичного результату, гель-лак закріплюється таким чином, щоб триматися на нігті близько 20-ти днів. Постає питання імовірної токсичності матеріалів та їх здатності викликати алергію. Звертаючись до висновків провідних косметологів, розвінчуємо міфи.

Багато хто вважає, що гель-лак псує нігті, роблячи їх більш ламкими та уразливими – отже, це міф. Склад гель-лаків, що використовуються у салоні Vanille, є безпечним і не має впливу на нігтьову пластину. На відміну від процедури нарощування, сам ніготь не зазнає спилювання, тому відповідно не стоншується і не травмується.  Власне, гель-лак певною мірою зміцнює нігті, захищаючи їх від негативного впливу навколишніх факторів. Манікюр і педикюр гель-лаком дозволяє відчути нігті у кілька разів більш міцними та захищеними.

Натомість, зняття гель-лаку у питанні екологічності дещо програє, адже засоби для зняття містять ацетон. Втім, за умов виконання процедури у салоні краси, контакт пальців із засобами для зняття є мінімальним, сама процедура відбувається під надійним контролем персоналу за допомогою засобів, збагачених вітамінами і маслами.

маникюр Чи потрібно нігтям «відпочивати» від гель-лаку? Наукового обґрунтування таке твердження не має, а у порівнянні із регулярним нанесенням та зняттям звичайного лаку для нігтів, гель-лак однозначно виграє. Тому, якщо декоративний розпис нігтів у питанні вашого стилю займає стійку першу позицію – однозначно, ваш вибір: гель-лак. Жінки, схильні до алергії, давно зробили вибір на користь гель-лаку у порівнянні зі звичайним лаком.

Також, існує думка, що гель-лак зазнає шкоди від гарячої води, відлущується абощо. Зазначимо, що за умов професійної підготовки до нанесення гель-лаку (використання дегідранту, видалення пилу та надлишків вологи), така проблема узагалі не розглядається.

Оскільки закріплення гель-лаку відбувається за рахунок кристалізації у спеціальній лампі, сама робота ламп для манікюру викликає безліч запитань. Тенденція така, що жінки все частіше відмовляються від соляріїв та надлишкової засмаги на пляжі на користь здорової шкіри натурального кольору без зайвої пігментації. Тому, зазнавати шкоди від УФ-ламп ніхто не бажає.  Однак представлені вченими експериментальні дані підтверджують, що одна процедура манікюру чи педикюру гель-лаком у салоні – це щонайбільше кілька хвилин на сонці. Отже, навантаження, припустиме для кожного. Крім того, УФ-лампи не випромінюють найбільш небезпечні для здоров’я промені категорії «С».

На шляху до екологічного, красивого і здорового способу життя, естетичний вигляд нігтів є ключовим елементом. На сайті www.vanille.rv.ua можна знайти варіанти манікюру гель-лаком на будь-який смак.

 

 

 [:] РЕКЛАМА

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*