[:ru]Найцікавіщі екскурсії Грузії, які повинен відвідати кожен[:]

[:ru]Грузія — країна, яка однаково добре підходить для пляжного та екскурсійного відпочинку. Тут кожен мандрівник знайде велику кількість цікавих пам’яток. Вони розкажуть історію місцевого населення. Але тут є деякі важливі тонкощі, про них повинні запам’ятати усі туристи під час поїздки в Грузiю, яку можна замовити на сайтi https://www.mouzenidis.com/uk-ua/georgia/tours-search.

Найцікавіші екскурсії в Грузію: які бувають?

Тут є три основних способи вивчити культуру:

  • Індивідуальні — найцікавіший варіант, проте слід пам’ятати: замовляти їх треба заздалегідь, а ціна буде досить висока;
  • Групові екскурсії до Грузії — доволі цікаві, але на них їде багато інших туристів, тому гід не може подарувати вам усю свою увагу;
  • Подорожі з таксистами — тут існує свій важливий нюанс, адже не кожен водій авто, чудово ознайомлений з дорогою до визначних місць, може бути хорошим розповідачем.

Кожен мандрівник обирає найбільш підходящий спосіб. Але й тут потрібно не забувати про особливості. По-перше, хорошого гіда знайти важко. Їх замовляють наперед, тому часто професіонал не має можливості добавити вас в свій графік. По-друге, варто скористатися рекомендаціями друзів чи знайомих, або відшукати підходящого екскурсовода на сайті.

Групові поїздки на автобусах доволі якісні, відрізняються невисокою ціною. Та будьте готові до постійного поспіху, адже час тут розписано по годинах.

Найпопулярніші напрямки: Тбілісі, Батумі, Кутаїсі

Саме ці грузинські міста найбільше приваблюють до себе туристів. Тут ви спробуєте цікаву місцеву кухню, побачите унікальну архітектуру, вивчите історію гордого народу. А живописна природа, гостинні жителі стануть чудовим доповненням до вашої подорожі.

Що варто побачити в цих місцях?

Тбілісі

Якщо ви замовили екскурсію по грузинській столиці, то неодмінно побачите фортецю Нарікала. Розташовується вона в центрі на Святій горі. Вважається найдивовижнішою та найдавнішою пам’яткою Грузії. Тут вам відкриється особлива енергетика, атмосфера історії та культури. Крім того, звідси розкриваються чудесні види на місто. На території мало упорядкованих стежок, тому краще усього захопити зручне взуття.

Ще одне популярне місце — етнографічний музей. Розкинувся прямо під відкритим небом. Старовинні будиночки, традиційні господарські будівлі, знаряддя праці, інтер’єрі прикраси зібрані усі разом. Розкинувся біля Черепашачого озера в парку Ваке. Зверніть увагу: вхід в музей не безкоштовний, він працює не завжди.

Щоб насолодитися красою природи, забути про шум міста, подихати свіжим повітрям, йдіть в ботанічний сад. Він розташовується в самому центрі. В його колекції знаходиться біля 3500 видів рідкісних квітів та рослин. Всі вони зібрані в прекрасний ансамбль.

Тбіліський кафедральний собор Цмінда Самеба найвідоміший релігійний храм. Справжній символ сучасної країни. Його висота — 101 метр. Фасади прикрашені унікальним різьбленням над арками, розпис стін просто вражає.

Батумі

Одним із найромантичніших символів міста вважається скульптура “Алі і Ніно”. Це 8-метрові рухомі статуї, вони то розходяться, то знову сходяться. Дуже красиво вона виглядає в вечірній час, коли додатково підсвічується.

Знаменитим серед мандрівників є приморський парк. Був заснований в 1881 році. Сьогодні ділиться на дві окремі частини: нову та стару. Тут можна не лише прогулятися. На території відкрито чимало кафе, ресторанів, спортивних і дитячих майданчиків. Щоб потрапити на пляж, потрібно пройтися атмосферними стежками, уздовж яких ростуть невеликі пальми.

Найпопулярніша розвага — канатна дорога Арго. Вона привезе вас до оглядового майданчика на сусідній горі. Тут можна побачити все місто, як на долоні. Рахується найдовшою серед європейських подібних атракціонів. Найкраще кататися ввечері, коли сідає сонце. В кінці дороги вас чекає ресторанчик, вистави, пісні.

Кутаїсі

Колхидський фонтан — найвизначніша пам’ятка на центральній площі. Тридцять позолочених фігур виблискують сонячними променями серед води. Вони є точними копіями старовинних скульптур бронзового віку. Побудований в 2011 році.

Найвідомішою релігійною спорудою вважається храм Баграта. Зведений на доволі високому пагорбі, тому його стіни чудово видно з різних боків. Старий собор реставрували в 2012 р, до того він залишався занедбаним. Внесений до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Гелатський монастир стоїть за 10 км від міста. Звів його Давид Будівельник. Раніше тут була відома на Грузію академія. Існує легенда: в цих стінах похована сама цариця Тамара.[:] РЕКЛАМА

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*