[:ru]Спеції до столу. Вибір гурманів[:]

[:ru]pepper-400x400Що обирають собі люди, які хочуть різноманітнити собі страви? Правильно, вони обирають спеції. За рахунок такої простої добавки, ви можете отримати зовсім іншу страву з традиційної, з таким новим смаком, який вам завжди здавався нереальним. Справа не в тому, що тепер вона буде занадто гостра, чи занадто перчена. Ні, не в цьому. Просто смак може бути пісний, а може бути з шармом, з нотками смаку. Тоді як добитися подібного ефекту?

Найбільш продавана спеція в світі — гострий перець. Сушена, мелена чи у вигляді пасти вона існує на будь-якій кухні, країні чи суспільстві. Перець гострий подобається як шеф-кухарям, так і простим споживачам через свої властивості. Відчуття пекучості, відчуття «вогняного подиху», або проста пікантність страві може підходити. Є безліч видів, типів та концентрації гострого перцю. Кожен знаходить собі то, що підходить найбільше до смаку.

Що треба знати про гострий перець, перед вживанням?

По-перше, він впливає на кровообіг і стан судин. Це не дивно, тому що його головна діюча речовина викликає приплив крові до того місця, з яким стикається. Буде це язик, чи шлунок, чи шкіра ваших рук — всі вони відчують печію і стануть червоними від крові, які прибуває до місця контакту. Що це значить? Це значить, що вживанню подібної спеції варто обмежувати для осіб, які мають проблеми з судинами та тиском. Принаймі обмежувати кількість приправи, поки організм не звикне, а вже в подальшому збільшувати дози.

По-друге, перець можна використовувати в косметичних цілях, а не тільки в якості харчової добавки. За рахунок того, що він збільшує приплив крові, його використовують як стимулятор росту волосся. Просто втерти його в шкіру голови, і стимулюється рост клітин, стимулюються цибулини, і це отримує довготривалий ефект. Це своєрідний способ лікування, але стверджують, що допомагає.

По-третє, настоянка перцю — прекрасний спосіб як зігритися в будь-які морози. За рахунок того, що пришвидшується кровотік, ви відчуваєте, як випили рідину, яка прямо спалахує всередині вас, зігріваючи все навколо. Зрозуміло, що з цим не варто жартувати, а пити можна тільки в невеликих об’ємах. Тепер стає зрозуміло, звідки береться окремий від горілки «з перцем». Рахуйте, що це особлива горілка з помноженим вдвічі ефектом. І цей напій може бути надзвичайно корисним в екстремальних ситуаціях та під час холодних сезонів. Не дивно, що його так полюбляють за кордоном. Це подвійна доза зігрівання для людини.

Ось такими особливостями спеції ми хотіли поділитися з вами сьогодні.[:] РЕКЛАМА

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*